Alleen voor golfdames!

Het bestuur van de Golfvereniging Weesp kreeg onderstaande uitnodiging van de NGF omdat het vrijdag 8 maart 2024 Internationale Vrouwendag was. Daarom zetten we alle golfdames de komende 10 dagen in het zonnetje.   

Speciaal voor jou! Gratis tickets voor het Dutch Ladies Open.

GOLF.NL en de NGF slaan de handen ineen voor deze speciale gelegenheid. Ter ere van Internationale Vrouwendag krijgen alle golfvrouwen een cadeautje, namelijk: gratis toegang tot het Dutch Ladies Open, gehouden van 19 tot en met 21 juli op de Hilversumsche Golfclub. Maar dat is nog niet alles – jij mag ook nog eens een vrouwelijke gast meenemen om samen te genieten van dit bijzondere sportevenement! Natuurlijk word je ontvangen met een welkomstdrankje.

Reserveer nu jouw ticket via: golf.nl/internationale-vrouwendag!

Dus dames aarzel niet en reserveer je tickets.

Bestuur van de Golfvereniging Weesp.

Martijn van den Berg
Secretaris

Geplaatst op: 11-03-2024

© 2024 Golfvereniging Weesp | Disclaimer