Toch goed golfweer

In deze week van onzekere weersverwachtingen hadden we toch goed golfweer. Droog met een fijne temperatuur. Wel met heel veel wind wat het lastig maakte om de neary's te slaan. Maar toch gelukt bij zowel de dames op hole 2 en de heren schuin tegen de wind op hole 7. Ineke Koper en Iwan Pinas gefeliciteerd met de neary! De wind maakte het ook lastig om een birdy te spelen. Er zijn er twee geslagen. Iwan Pinas en ondergetekende speelden de birdies. 
De spelvorm was strokeplay met halve handicap verrekening, maar wel met twee Mulligans. Voor allemaal was dat best een uitdaging, maar wat hadden we het gezellig. 

Dan de de uitslag bij de dames. Carla Dolfin met 71 op 1 en Desiree Overdiek ook 71 op 2. Wies Suwarganda op 3 met 81. 

Peter Janneman bij de heren werd derde met 67 net achter Fred Nelis met 66 op 2. Peter Roest werd eerste met 58. 

Volgende week is de laatste Instuif die afgesloten zal worden met een hapje en een drankje. Tot volgende week!

Peter Roest

Geplaatst op: 20-09-2023

© 2023 Golfvereniging Weesp | Disclaimer