Blij dat ik gegaan ben!

Dinsdagavond een verjaardag gevierd, het was wat laat geworden, woensdagochtend 8.30 uur, even buiten kijken, geheel bewolkt maar fijne temperatuur, kortom perfect golfweer, terug het bed in lonkt ook heel even, maar het golfen wint, dus op naar de Instuif.

10.00 uur, 26 golfers staan te trappelen en wedstrijdleider Paul Baarbé legt de spelvorm 3 stokken, strokeplay, max. 5 uit, noemt de fligt-indelingen en wenst allen veel succes en plezier toe.

Beiden heb ik mogen proeven met fijne medespelers en een uitstekende score, soms lukt alles gewoon. Terwijl de score op mijn kaart oploopt vraag ik mij af waarom ik normaal eigenlijk nog 11 stokken meedraag, totdat ik in een bunker terecht kom en blijkt dat ik de sandwedge node mis. Na 4 pogingen schrijf ik een 8 op mijn kaart, gelukkig kon ik het hebben, blij dat ik gegaan ben.

Peter Jager

 

Uitslag
Dames:
1. Martje Franse
2. Corrie Brandt
3. Wil van Horssen

Neary: Corrie Brandt

Heren:
1. Peter Jager
2. Fred Nelis
3. Wilfried Meun

 Neary: Henk

Geplaatst op: 27-08-2023

© 2024 Golfvereniging Weesp | Disclaimer