Een heerlijke avond om te golfen

In verband met het al eerder donker worden werd een half uur eerder gestart dan de eerste wedstijd van de Zomeravondcompetitie. Om 18.30 uur verschenen er 35 golfers aan de start.  Het was een heerlijke zomeravond om te golfen. De zon nog even gezien en het is droog gebleven. Voordat het echt donker werd had iedereen zijn 18 holes gelopen. Bij een gezellig samenzijn na afloop en onder het genot van een drankje werd de uitslag bekend gemaakt.

Er werd maar liefst 6x een birdie geslagen en wel door Martin Scholten, Albert Drenth, Roland Tiemessen, Roy Bihari, Gert Weijman en Peter Janneman.

De Neary werd gewonnen door Peter Janneman. 

De 3e plaats was voor Jacqueline van der Linde met 41 Stableford punten.

De 2e plaats was voor Astrid Drenth met 41 Stableford punten 

De 1e plaats was voor Wil van den Hoogen met 50 Stableford punten. 

De prijs voor de 3 winnaressen bestond uit een bon voor Nelis ijssalon die door alle 3 zeer werd gewaardeerd.

Wil van den Hoogen

Geplaatst op: 30-07-2023

© 2024 Golfvereniging Weesp | Disclaimer