Prachtig golfweer met een spatje regen

Na een hevige donderslag en een flinke regenbui rond 8 uur in de ochtend, weerhield dat 27 instuivers er niet van ook deze keer goed voorbereid en met de intentie een hole in one neer te zetten, aan de toegewezen flight te verschijnen.

Prachtig golfweer met een enkel spatje regen leverde voor 7 personen een birdie op, waarvan Theo de Kok er zelfs 2 sloeg.

De neary op hole 2 ging naar Loes Philips. Wilfried Meun plaatste deze op hole 4.

Tijdens het nuttigen van een drankje en het evalueren van de gemiste laatste centimeter voor de hole (zoals Ton van der Voort wel 6 keer is overkomen) werden door Loes en Wien Philips de scores bekeken en kwamen tot het volgende resultaat.

Dames
3. Wil van den Hoogen: 32 stf 
2. Jaqueline Budink: 33 stf 
1. Loes Philips: 35 stf 

Heren
3. Ton van de Voort: 36 stf
2. Theo de Kok: 38 stf
1. Peter van den Hoogen: 44 stf

Al met al een zeer geslaagde Instuif onder zeer deskundige en strakke leiding van Loes en Wien Philips, waarvoor dank.

Peter van den Hoogen  

Geplaatst op: 27-07-2023

© 2024 Golfvereniging Weesp | Disclaimer