Beat the Pro - voorronde 7 mei

Vandaag een bericht speciaal voor onze spelers met een handicap van 18 of lager:

Op zaterdag 7 mei wordt er een voorronde van de Beat the Pro Club Challenge gespeeld bij de Goyer Golf & Country Club in Eemnes. Ook Golfvereniging Weesp heeft een uitnodiging gehad om mee te strijden namens ons voor een plekje op het échte Beat the Pro. 
Meer informatie lees je hier: https://dutchopen2022.nl/beat-the-pro-club-challenge/

Ben je 7 mei in de gelegenheid en natuurlijk ook tijdens het Dutch Open van 26-29 mei? Lijkt het je wat om Golfvereniging Weesp te vertegenwoordigen? Stuur per omgaande een mailtje naar wedstrijden@golfverenigingweesp.nl.
Je kan je aanmelden tot uiterlijk 26 april einde middag o.v.v. je handicap. 

In tegenstelling tot wat in de link staat mogen wij 2 volwassenen afvaardigen en als er een keuze gemaakt moet worden omdat er meerdere belangstellenden zijn, zal dat dit jaar op basis van de laagste handicap zijn. 
Het zou leuk zijn als er vertegenwoordigers vanuit Weesp meedoen in Eemnes en uiteindelijk misschien ook wel bij het Dutch Open! Je kan de 7e een supporter meenemen én je krijgt sowieso een gratis ticket voor de Dutch Open.

De Wedstrijdcommissie
 

Geplaatst op: 20-04-2022

OJC

© 2022 Golfvereniging Weesp | Disclaimer