Herenmiddag 17 mei

Naar buiten kijkend en Buienradar bekeken hebbende waren mijn gedachten al snel: 'Dat wordt weer zo’n dag'. Daar kwamen ook nog een paar afmeldingen overheen, dus reed ik met enige zorgen naar de golfbaan.

Gelukkig had ik gekozen voor een start vanaf hole 1 en uiteindelijk bleek dat een goede keuze. Toen de eerste spelers binnen kwamen 'druppelen' leek de golfbaan nog vrij nat. Nadat Friso de greens had gesweept ging de eerste flight de baan in en bleek de baan toch redelijk speelbaar.

Tot mijn verbazing waren er tóch nog 21 heren aanwezig en al met al hebben zij redelijk goed weer gehad. Na afloop hebben we nog genoten van een natje en een droogje.

Uitslag
1. Fred Nelis  –  36 stbf. (voor de tweede keer achter elkaar winnaar)
2. Aloys Kroese  –  33 stbf.
3. Wim Vinju  –  31 stbf.

Birdies
Fred Nelis en Hans Schouten 1x (golfballen al uitgereikt)

Neary
Sjoerd Bron

Tot 31 mei, waar ook de golfballen van deze Herenmiddag zullen worden uitgereikt.

Bert de Haan

Geplaatst op: 18-05-2021

© 2024 Golfvereniging Weesp | Disclaimer