Donder en bliksem

Alhoewel beloofd was dat het pas in de middag zou gaan regenen, brak om 10.00 uur de hemel open. Donkere luchten pakten zich samen boven het clubhuis. Het onweer barstte los en de baan werd lekker nat. Besloten werd om toch maar even te wachten en uiteindelijk werd erom 11.00 gestart. In verband met de late start werd besloten om slechts 9 holes te lopen. Er waren 30 deelnemers deze ochtend. Ik had het voorrecht om met Wil van Horssen en Thea Johnson op hole 1 te mogen beginnen. De eerste bal viel goed, daarna volgt de rest vanzelf. Jullie kennen dat wel.

Birdies
Bram Beun, Sjoerd Bron, Ferdinand Vermeulen

Neary
Dames: niet geslagen
Heren: Bram Beun

Uitslag
Dames
1. Tiny Scholten 18 pnt
2. Wilma Zomer 18 pnt
3. Tini Bruggeman 15 pnt
4. Lida Oostveen 14 pnt

Heren
1. Driekes van der Weert 22 pnt (yellow submarine)
2. Ruud Andringa 19 pnt 
3. Sjoerd Bron 18 pnt

Volgende Instuif is op 26 juni. Daar is mooi weer voor besteld. Dus alle reden om een keer mee te doen.

Driekes van der Weert

Geplaatst op: 20-06-2019

© 2023 Golfvereniging Weesp | Disclaimer