De instuif van 15 mei

34 instuivers gingen onder perfecte weersomstandigheden van start. Aangename temperatuur en vol zon. Strokeplay deze keer, met als extraatje een 'puttwedstrijd'. Het aantal putts op de green was bepalend.

Ik ging met Driekes van de Weert en Gerard Stevens van start. Gerard en ik hebben veel gemeenschappelijk: Solvay, tennisclub, bridgeclub en vandaag 'geen bal goed'. Er zijn ergere dingen. De greens nog niet perfect, maar toch al een stuk beter. Melanie de Kok bewees dit door het putten te winnen in slechts 26 putts!

De uitslag

Birdies: Gerard Stevens, Carlos dos Santos, Loes en Wien Philips, Melanie de Kok en Ferdinand Vermeulen.

Neary: Astrid Bonefaas en Peter Jager

Dames
1.  61 slagen  Loes Philips
2.  64 slagen  Melanie de Kok
3.  70 slagen  Astrid Bonefaas

Heren
1.  62 slagen  Sjoerd Bron
2.  62 slagen  Ferdinand Vermeulen
3.  63 slagen  Peter Roest

Tot volgende week.

Koos Tipker

Geplaatst op: 16-05-2019

© 2024 Golfvereniging Weesp | Disclaimer