Balletje-balletje 18 maart

Een droge dag in Weesp, dat is wel even geleden. Na stormachtige en regenachtige dagen staan acht golfers paraat om de baan in te gaan. Ik heb het idee dat we met een 'mudrace' mee gaan doen, maar wonder boven wonder is de baan goed bespeelbaar.
Het is weer even wennen en dat blijkt uit de vele afzwaaiers, met als resultaat veel ballen in het water van Jan Molegraaf, Bert de Haan, Ferdinand Vermeulen en ondergetekende. Wel raar dat de tweede bal vaak op of dicht bij de green terecht komt. Volgende week maar met de tweede bal beginnen. Wel veel mooie chips gezien.

Geen enkele birdie vandaag. Koos de Nijs gaat er met de door Ferdinand beschikbaar gestelde ballen vandoor.

De uitslag
1. Gerard Stevens met 66 slagen na verrekening van de halve playing handicap
2. Ferdinand Vermeulen met 68 slagen
3. Kees Braam met 69 slagen

Maandag weer een nieuwe balletje met een wat betere opkomst.

Kees Braam

Geplaatst op: 21-03-2019

OJC

© 2021 Golfvereniging Weesp | Disclaimer