Balletje-balletje 11 maart

Geef me d'r vijf. Het is duidelijk te weinig!
Een 'spiegeltje' van onze ronde op maandag 11 maart 2019.

Altijd onthaald door een brede glimlach van Sharon, je wilt het niet missen!

Vijf deelnemers in één flight de baan in; natuurlijk waren wij in overtreding. Sorry... gelukkig was Kees er niet bij. Ook jammer dat onze meest trouwe deelnemers, t.w. Ilse Oltmann en Aloys Kroese om hun moverende reden er niet bij waren. Jammer, toch hadden wij het best gezellig. 

Wij: Bram, komt wel uit Huizen; Coos, was nog even wezen zwemmen in Bussum; Driekes, helemaal van de Lange Muiderweg, onze Wim uit het Aetsveld en ondergetekende uit de binnenstad, hebben met droog weer en een beetje wind (was in de aanbieding) 18 holes gelopen. Voordeel: we mochten 'alles'. Opnemen als hij was uitgegraven, schoonmaken, plaatsen, even zoeken naar een mooie plek (de afslag of zo).

Achteraf, ondanks dat buitje van zaterdag en zondag, het was er maar 1! Zegge en schrijven EEN, was de baan redelijk bespeelbaar, daar hoef je niet voor weg te blijven. Nog één kreet: MAANDAG  VOLLE  BAK!

Tot maandag,

Ferdinand Vermeulen

Geplaatst op: 13-03-2019

OJC

© 2020 Golfvereniging Weesp | Disclaimer