55+ toernooi 1 september

Als jonge veulens de wei in
Zo kan je het wel stellen als 31 deelnemers staan te trappelen van ongeduld en door Bert de Haan en Ilse Oltmann de baan op worden gestuurd. We spelen strokeplay met hele handicapverrekening. Als je al wat ouder wordt zoals ik, levert dat zomaar 4 slagen extra op. Ik zag wel wat meer glunderende gezichten. Maar ja, je moest er toch nog voor spelen en daarna je kaart uitrekenen. Ilse en Bert constateerden na afloop, dat de rekenkunde op latere leeftijd toch wat te wensen overlaat (soms in je voordeel, maar ook in je nadeel).
Ik speel in een topflight wat gezelligheid betreft, bedankt Bram Beun, Martijn van den Berg en Desiree Overdiek. Hoogtepunten en dieptepunten (waren er voor mij dit keer erg weinig) wisselen elkaar af, maar alles wordt met een lach en een grap afgedaan. Een fijne dag met ook weer fantastisch weer, het houdt niet op deze zomer.

Dan maar over naar de uitslagen. Weinig birdies vandaag, waardoor Bert besluit om maar 3 balletjes per birdie te geven.
De gelukkigen: Mark Goudberg, Gea Noë en Kees Braam.

De neary bij de dames: eerst Desiree en uiteindelijk Gea.
Bij de heren: eerst Roy Bihari en uiteindelijk Kees.

De aanmoedigingsprijs gaat naar Marjanne Spruit.

Uitslag bij de dames
1. Tiny Lammen – 52 punten
2. Vrony van Veen – 55 punten
3. Tineke Wentink – 59 punten

Uitslag bij de heren
1. Kees Braam – 53 punten (laagste hcp)
2. Wien Philips – 53 punten
3. Bert de Haan – 56 punten

De organisatie bedankt en tot een volgende toernooi.

Kees Braam


Geplaatst op: 03-09-2018

© 2024 Golfvereniging Weesp | Disclaimer