Instuif 20 juni

Er was een stralende dag met een temperatuur boven 25ᵒ beloofd. Dus 'n grote opkomst: 35 deelnemers. Helaas, een grijze ochtend met een fris windje; wel alsmaar warmer en drukkender. Vers geprikte en bezande greens waren toch prima bespeelbaar.
Met (bijna) allemaal 4‑flights in de baan was het stroperig spelen en veel wachten. Desondanks lukte het ondergetekende begeleid door de flightgenoten Martin Boelsma, Jan Mögelin en Wilfried Meun de concentratie vast te houden en zijn handicap substantieel te verlagen (40 stableford‑punten).

Geen nearies deze keer maar ‘dichtst-bij-de-lijn’ op hole 9:
Winnaar dames: Désirée Overdiek
Winnaar heren: Adri de Wit

Ook was er een ruime oogst aan birdies:
Roy Bihari 2x, Wilfried Meun 2x, Tiny Scholten, Kees Braam, Aloys Kroese, Bert Overdiek, Beat Scheidegger

De speelvorm was strokeplay max. 5 met volledige handicapverrekening.
De uitslagen:

Dames
1. Loes Philips – 55
2. Tiny Scholten – 58
3. Wil van Horssen – 64

Heren
1. Beat Scheidegger (lager hcp) – 51
2. Gert Wijman – 51
3. Kees Braam – 55

Wil en Koos bedankt voor de organisatie, tot volgende week.

Beat Scheidegger

Geplaatst op: 21-06-2018

OJC

© 2021 Golfvereniging Weesp | Disclaimer