De instuif van 3 mei

Als je de instuif organiseert, en Wil en ik doen dat met plezier, hoop je altijd op goed weer. Tot nog toe nog steeds niet "je dat". Ook deze keer was de verwachting niet optimaal. Maar toch: 30 deelnemers. Het was wel koud, maar droog. We gingen voor "stroke-play", met als extra het tellen van het aantal puts op de green. Die greens zijn nog niet geweldig, maar we wachten op warmer weer.

Deze keer met Kees Eitjes en Carlos dos Santos de baan in. Carlos dacht nog: "Niks broeikas effect", en ik had het over een vroege herfst. Kees had het nergens over en zette meteen zijn naam op het "neary blaadje".
Na afloop een pleidooi van Ferdinand Vermeulen om het aantal marshals weer wat op te krikken en Kees Eitjes zocht nog liefhebbers om de diverse commissies te complementeren. Hij deed dat met verve, want hij had binnen 3 dagen 2 keer zijn handicap verbeterd.

De uitslag:
Birdies: Kees Braam, Loes Philips en Wim Vinju
Neary: Loes Philips en Gerard Stevens

Dames: 
1.  60 slagen  Melanie de Kok
2.  66 slagen  Loes Philips
3.  74 slagen  Ciska Veldhuizen

Heren:
1.  59 slagen  Kees Eitjes
2.  61 slagen  Ferdinand Vermeulen
3.  61 slagen  Beat Scheidegger

Tot volgende week.
Koos Tipker

Geplaatst op: 04-05-2017

© 2024 Golfvereniging Weesp | Disclaimer