Dank voor al het werk

Zondag 29 oktober 2023 stond de vrijwilligersdag voor de golfbaan en de golfvereniging in de agenda. De vrijwilligers worden dan 'beloond' voor het vele werk dat zij belangeloos verrichten om de baan en de vereniging levendig te houden. Gerhard van Galen en Hans Schouten deden een kort woordje om iedereen te bedanken voor hun inzet.

Maar het programma voor die dag moest worden gewijzigd want de golfwedstrijd, die om 14.00 uur zou beginnen, kon niet doorgaan omdat de conditie van de baan (bagger en water) te slecht was. Maar niet getreurd want om 17.00 uur verzamelen in het clubhuis om lekker bij te praten onder het genot van een drankje en een hapje. Het was heel gezellig en zo leerden alle vrijwilligers (baan en vereniging) elkaar een beetje kennen. Aansluitend hebben we genoten van een geweldig buffet dat was bereid door Jos en zijn team. Rond 20.30 uur ging iedereen met een voldaan gevoel naar huis en kregen we een lekker flesje wijn van Hans.     

Martijn van den Berg
Secretaris Golfvereniging Weesp 


 


Geplaatst op: 02-11-2023

© 2024 Golfvereniging Weesp | Disclaimer