Drie dagen zomergolf

Het was gezellig, het weer werkte mee en het was een goed bezet toernooi. De wisseling van teamgenoten was gezellig en af en toe leerzaam. De ene was erg rustig, de ander een lekkere kletser. De druk was door de wedstrijdleiding aardig verhoogd door de mededeling dat de Tiny's en Roland er goed voor stonden. Deze hebben zich dan ook goed geweerd. 
 
Uitslag vrijdagavond
1. Ineke Koper, 41 punten
2. Gerard Stevens, 40 punten
3. Roland Tiemessen, 39 punten

Totaal uitslag over drie vrijdagavonden
1. Tini Bruggeman
2. Roland Tiemessen
3. Tiny Scholten

Iedereen bedankt die deze leuke avonden heeft mogelijk gemaakt: de wedstrijdleiding, de sponsor van de heerlijke ijs-prijs, de horeca voor de goede verzorging van de drankjes en de greenkeepers, de baan lag er vrijdag prachtig bij.
 
Tini Bruggeman


Geplaatst op: 28-08-2021

© 2024 Golfvereniging Weesp | Disclaimer