Er zijn zo van die dagen!

Er zijn zo van die dagen dat alles de goede kant op valt of rolt. Net niet in het water, net niet in de bunker, een lange putt die zo maar valt, ga zo maar door. Maar je kunt ze niet inplannen afdwingen of kopen, het overkomt je gewoon.

Wat wel kan helpen is een gezellige flight; met Roy Bihari en John van Ravenstijn was dat dik voor mekaar. Ze hadden zelfs een paraplu bij zich, zo kon ik mooi even schuilen voor die paar spatjes die er vielen. Al met al weer een zeer geslaagde Instuif. Bedankt Wil & Koos.

Aloys Kroese

Uitslag
Neary: Ruud Borgmann
Birdies : Wim van Engelenburg, Hans Graas, Aloys Kroese

Dames
Wil van de Hoogen: 56 slagen na aftrek handicap

Heren
1. Aloys Kroese: 50 slagen na aftrek handicap
2. Wien Philips : 51
3. Wim van Engelenburg: 52

Geplaatst op: 18-08-2021

© 2024 Golfvereniging Weesp | Disclaimer