De instuif van 7 juli

Een prachtige dag werd voorspeld en het werd ook een prachtige dag! Af en toe een wolk, soms harde wind, maar verder perfect golfweer. De geprikte greens gaven weinig last en de baan lag er prachtig bij.

Om 9 uur was het al druk in het clubhuis. Zes nieuwe instuivers, allen leden van Borchland, die noodgedwongen de overstap hebben gemaakt naar Weesp, kwamen zich melden. Zij waren gewend elke woensdag te golfen en we hopen dat ze zich ook hier elke woensdag snel thuis zullen voelen.
Met 36 instuivers gingen we de wei in. Strokeplay max. 5 met halve handicap-verrekening was de spelvorm en iedereen kon één Mulligan inzetten.

De uitslag
Slechts twee birdies: Corrie Brandt en Ferdinand Vermeulen

Dames
Neary: Corrie Brandt
1.  64 slagen  Tiny Scholten
2.  64 slagen  Martje Franse
3.  67 slagen  Loes Philips

Heren
Neary: Bert Overdiek
1.  62 slagen  Roy Bihari
2.  63 slagen  Peter Roest
3.  66 slagen Fred Nelis

Volgende week weer een instuif.
Kom op tijd: het liefst vóór 9.30 uur.

Wil van Horssen

Geplaatst op: 08-07-2021

© 2024 Golfvereniging Weesp | Disclaimer