Programma nieuwjaarsreceptie

Zondagmiddag 10 januari om 4 uur vindt de nieuwjaarsreceptie plaats. Door de corona-situatie zal deze digitaal plaatsvinden. Alle leden hebben een mail met de inloggegevens ontvangen. Tijdens de receptie zal niet alleen feestelijk het glas geheven worden om het begin van het 25-jarig jubileum van Golfvereniging Weesp te starten. Er zijn diverse sprekers, waaronder de kersverse voorzitter en de baaneigenaren, die je over o.a. het onderhoud van de baan en de plannen met betrekking tot de geplande golflodges zullen informeren. Zet een glas bubbels klaar en schuif gezellig aan! De receptie zal zo ingericht worden dat je ook in een klein groepje kunt toasten op 2021 of gezellig een praatje kunt maken.

Agenda
15:30 vrije inloop  
16:00 woordje voorzitter
16:10 woordje Henk Steffens
16:15 woordje Gerhard van Galen
16:25 woordje Friso Verhoeve
16:30 vrije invulling

Geplaatst op: 07-01-2021

© 2024 Golfvereniging Weesp | Disclaimer