Nieuwjaarsreceptie 10 januari

Onlangs ontving iedereen de nieuwsbrief waarin we onze digitale nieuwjaarsreceptie onder de aandacht hebben gebracht. Een mooi alternatief voor het live proosten en laagdrempelig genoeg; ook digibeten kunnen eenvoudig deelnemen! 

Tijdens deze nieuwjaarsreceptie komen een aantal sprekers aan het woord, maar we omlijsten het ook met een leuke quiz er omheen. Met een voorronde via deze website van 4 tot en met 8 januari en een extra vragenronde op de 10e voorafgaand aan de sprekers. Leuk om aan deel te nemen! 

Schrijf wel op tijd in, want we hebben minimaal 18 deelnemers nodig. Lees alles nog even op je gemak door in deze nieuwsbrief en ga gelijk naar SoGolf om je aan te melden. Dat kan tot uiterlijk 1 januari. 

Alvast de beste wensen en hopelijk tot 10 januari!

Geplaatst op: 28-12-2020

© 2024 Golfvereniging Weesp | Disclaimer