Wedstrijd 13 december afgelast

Helaas is de tweede wedstrijd van de Wintercompetitie, die a.s. zondag gespeeld zou worden, afgelast als gevolg van gedeeltelijke baansluiting. De baan is zodanig met water verzadigd dat met ingang van vrijdag 11 december hole 5, 6 en 7 zelfs buiten gebruik is genomen. Hierdoor is het helaas niet mogelijk een wedstrijd te spelen zonder de baan al te veel te belasten en te beschadigen. 

De volgende wedstrijd voor de Wintercompetitie staat gepland op 3 januari 2021; laten we hopen op betere omstandigheden. 

Uiteraard wenst de Wedstrijdcommissie je een fijne kerst en een gelukkig nieuwjaar toe. Er wordt gekeken naar een mogelijkheid tot een digitale nieuwjaarsreceptie, evt. met pubquiz, dus houdt de website van de golfvereniging in de gaten.

De Wedstrijdcommissie

Geplaatst op: 12-12-2020

© 2024 Golfvereniging Weesp | Disclaimer