Balletje-balletje 25 februari

Op een geweldige mooie dag vol zon (wanneer niet deze maand) begonnen wij op hole 4 met 3 man te weten: Durk Jager, Ton van de Voort en ondergetekende om er een leuk spelletje van te maken. Naar gelang de tijd verstreek werd het steeds leuker voor mij: ik sloeg geen bal in het water (heel verrassend, was nog nooit gebeurd!). Voor Durk was het heel lastig omdat hij ontzettend last van zijn rug had. Ton daarentegen had wat pech deze dag. Regelmatig sloeg hij een hele mooie bal, dachten we, maar op het laatste moment ging de bal naar links of naar rechts waardoor hij in het water viel. Of out of bounds, waardoor je opnieuw moest afslaan met een strafpunt tot gevolg.

Normaal is voor mij dat ik na 9 à 10 holes slecht tot zeer slecht ga spelen, maar vandaag had ik mijn dag. Maar één streep (meer dan 8 slagen) en dat was ook in de uitslag te zien, zonder een neary of een birdy te slaan. Een voor mij een historische dag.

Uitslag
Neary: Barry Jaspers
Birdy: Barry Jaspers, Bram Beur, Gerard Stevens, Lucas Mooi

1e Coos de Nijs – 33
2e Barry Jaspers – 32
3e Lucas Mooi – 31

Ik moet er wel even bij vertellen dat ik handicap 54 heb en 40 slagen extra kreeg.

Coos de Nijs

Geplaatst op: 03-03-2019

© 2024 Golfvereniging Weesp | Disclaimer