Neary speler krijgt aanmoedigingsprijs

Het wordt wat eentonig, maar ondanks wat mindere verwachtingen toch weer een prima speelochtend, waar 13 mensen op af komen (wordt bijna een vast groepje).

Ik zit in de flight met Roy (die blijft de slootkanten toch wel interessant vinden), Bert de Haan en Harry Pannekoek. We spelen strokeplay en omdat ik in een goede bui ben, mogen op de eerste en tweede 9 de slechtste hole worden weggestreept, plus de helft van de extra slagen (het blijft tenslotte bijna Sinterklaas). 

Harry gaat vandaag niet zo lekker en Bert gaat steeds beter aan zijn nieuwe stokken wennen. Roy speelt als vanouds en ik hang daar ook een beetje tussen in. Al met al een gezellige ochtend.

De neary gaat vandaag naar Peter Griffioen en er is maar één birdie die op naamt komt van Rolf Zwart. Ferdinand heeft weer 3 ballen voor diegene met het minste resultaat (vanaf nu de aanmoedigingsprijs). Wat wil nu het geval dat degene die de neary slaat ook de aanmoedigingsprijs krijgt, gefeliciteerd Peter.

De uitslag
1. Roy Bihari met 54 slagen, goed voor 6 ballen
2. Ferdinand Vermeulen met 55 slagen, goed voor 4 ballen
3. Bert de Haan met 55 slagen, goed voor 3 ballen

Kees Braam

Let op!
Op 24 en 31 december is er i.v.m. de feestdagen geen Balletje-balletje

Geplaatst op: 05-12-2018

© 2024 Golfvereniging Weesp | Disclaimer