De instuif van 24 mei

Alweer de 7e instuif. En nog steeds prima golfweer. 29 Instuivers hebben de weg naar de golfbaan weer gevonden. Dat wordt voor een aantal vanaf begin juni wat lastiger, omdat Weesp dan voorlopig niet meer via Driemond te bereiken is.

Deze keer strokeplay. De slechtste score mocht verwijderd worden (ik kon kiezen uit velen). Met Wies Suwarganda en Loes Philips een heerlijk rondje gelopen. Loes was nog niet helemaal bekomen van de gigantische Excel klus van de "marshal planning". Toch heeft zij haar paarse balletje via sloten en vijvers veilig naar het zonovergoten terras weten te loodsen en wist ondertussen wel nog even de neary te pakken.

De resultaten:
Birdies: Loes Philips, Sjoerd Bron, Harry Pannekoek, Thea van Gelderen en Gerard Stevens

Neary: Loes Philips en Wim Vinju

Dames:
1.  57 slagen  Ria Oostveen
2.  60 slagen  Astrid Bonefaas
3.  62 slagen  Josien Roest

Heren:
1.  54 slagen  Peter Roest
2.  55 slagen  Sjoerd Bron
3.  55 slagen  Gerard Stevens

Volgende week organiseren Loes en Wien Philips de instuif.

Koos Tipker

Geplaatst op: 25-05-2017

© 2024 Golfvereniging Weesp | Disclaimer