Lekker licht & hoge scores

De warmste dag van de maand juni, dat was het afgelopen zaterdag. Reden genoeg om onze 33 spelers zo licht mogelijk de baan in te laten gaan, uiteraard wel voorzien van enige hersenbrekers over de spelvorm. GIR op je persoonlijke par waarbij 2 of 10 punten extra te scoren waren. We hadden een winnaar met 106 punten, die niet alleen de daguitslag bepaalde maar ook gelijk de leiding overneemt in het jaarklassement. Volgende keer mag hij de felbegeerde gele trui aan!
Wie niet met lege handen naar huis gingen? Dat waren André, Barry, Cliff, Erik, Gert, Hans, Henk, Peter, Richard en Tineke. 
Weten wie dan wat won? Check het uitgebreide verslag & scorebord. Inschrijven voor de volgende OJC-middag is alweer mogelijk, save the date: 28 juli.

Astrid Bonefaas
Henk Rozendaal

 


Geplaatst op: 02-07-2018

OJC

© 2020 Golfvereniging Weesp | Disclaimer