Vest aan vest uit...

29 Deelnemers. De meesten, net als ik, hadden gerekend op 'kortebroekenweer' zoals afgelopen week. Maar daar had ik achteraf toch spijt van. Het was grotendeels bewolkt, dus vest aan vest uit…
Onze flight bestond uit drie personen, Bert Overdiek, Coos de Nijs en ik. Wij startten op hole 5. Voor mij een koude en natte start, na drie ballen te hebben laten zwemmen heb ik deze hole opgegeven. Datzelfde gebeurde ook op de volgende hole, weer een streep terwijl de heren ondertussen lekker aan het scoren waren.
Wat te doen… de moed helemaal laten zakken of oprapen? Dat laatste dan maar en dat hielp. Nu niet meer overmoedig zijn en de bal voor de sloot leggen. Na die zes verdronken ballen heb ik met dezelfde bal de resterende 16 holes uitgespeeld en uiteindelijk toch mijn handicap kunnen verbeteren.

De neary voor heren stond op hole 1, die werd geslagen door Jan Bommel. Voor de dames stond de neary op hole 2, maar die gaat volgende week geslagen worden, aldus Koos Tipker.

Uitslag
Heren
1. Peter Jager: 37
2. Roy Bihari: 34
3. Gerard Stevens: 34

Dames
1. Marjolein Bosman: 37
2. Loes Philips: 34
3. Tiny Scholten: 32

Marjolein Bosman

Geplaatst op: 04-07-2019

© 2024 Golfvereniging Weesp | Disclaimer