De instuif van 8 mei

Langdurig regen en 8 tot 10 mm neerslag. Dat was de voorspelling van de buienradar geleerden. Voorwaar een gegeven om lekker thuis te blijven. Toch hadden 22 instuivers het idee “eerst zien dan geloven”. Zij hebben het gezien en zijn van hun geloof gestapt: een paar spatjes en de paraplu was niet nodig.

Gewoon stableford. Ik ging met Bert de Haan en Wies Suwarganda van start. Helemaal geen slechte start. Maar na 12 holes schoot het in de rug en moest ik aftaaien.

Bijna iedereen op tijd binnen,  dus snel met de prijsuitreiking beginnen. Maar we hadden nog niet alle kaarten. De flight van Ferdinand, Wilfried en Coos hadden onderweg gepicknickt, enige vertraging dus. Zij vielen ook niet in de prijzen.

De uitslag:
Twee birdies: Durk Jager en Gert Weijman

Dames
1.  32 punten  Loes Philips
2.  29 punten  Vrony van Veen

Heren
1.  36 punten  Peter Jager
2.  33 punten  Fred Nelis
3.  31 punten  Roy Bihari

Ruud Andringa legde bij de heren de bal het dichtst bij de pin.
Bij de dames konden de birdie-balletjes in de tas blijven. Volgende week bedenken we een list om toch die balletjes kwijt te raken.

Tot volgende week!
Koos Tipker

Geplaatst op: 09-05-2019

© 2024 Golfvereniging Weesp | Disclaimer