Balletje-balletje 18 februari

Maandagochtend, prachtig lenteweer, grote opkomst met nieuwe gezichten. Twee van die nieuwe gezichten zaten in mijn flight, Tim Klein en Dennis (waarvan ik de achternaam ben vergeten) de neef van Bram Beun. Dit zijn dus de acteurs in dit drama, tragedie, komedie of klucht. Je mag zelf kiezen wat het meest van toepassing is.

Situatie: tee hole 7
Actie: mijn afslag slice richting tee 8, Dennis afslag slice richting tee 8, Tim afslag slice richting tee 8.
We treffen hier aan: drie ballen op twee vierkante meter!

Dan volgen er drie chipjes die niet op de green komen, dan volgen er nog drie, die wel op de green belanden. Vervolgens worden alle drie de putts gemist, waarna we ze  eenvoudig voor een vijf erin tikten. Als je hier niet om kan lachen, kan je Balletje-balletje beter overslaan...

Uitslag Stableford
Neary: Bert de Haan
Birdie: Kees Eitjes en Gerard Stevens

1. Aloys Kroese: 34 pnt
2. Bert de Haan: 31 pnt
3. Ferdinand Vermeulen: 29 pnt

Groet,
Aloys Kroese

Geplaatst op: 22-02-2019

© 2024 Golfvereniging Weesp | Disclaimer