Balletje-balletje 28 januari

Zaterdag en zondag takkeweer, baan gesloten en zo meer. Maandagochtend contact opgenomen met zwager Aloys en die zei: 'We gaan gewoon, al is het maar om een kop koffie te drinken'.
Wat schetst onze verbazing, er zijn nog vier van dat soort figuren die hebben besloten om te komen.
Top heren en dame: Ferdinand Vermeulen, Bram Beun, Wim Vinju, Ilse Oltmann, Aloys Kroese en ondergetekende.

Ik stel voor dat we met twee flights van drie gaan spelen en het wordt texas-scramble. Iets voor tienen nog een beetje regen, maar voor de rest de hele ochtend droog en de baan is zeer behoorlijk bespeelbaar.
We zijn de enigen in de baan, maar de flight van Ilse, Ferdinand en Aloys maakt lawaai voor 9 holes. Die hebben het geweldig naar hun zin en dat geldt ook voor de flight van Kees, Bram en Wim. Al met al toch een heerlijk ochtendje golfen. Tot besluit na afloop aan de koffie en warme chocomel.

Toch nog maar een uitslag. De flight van Aloys, Ilse en Ferdinand wint met 59 slagen, gezien de omstandigheden een goed resultaat.
Wij, Wim, Bram en Kees blijven daar met 67 slagen behoorlijk achter.

Volgende week maar weer verder kijken.

Kees Braam

Geplaatst op: 29-01-2019

© 2024 Golfvereniging Weesp | Disclaimer