Instuif 15 augustus

Het was volle bak vandaag met 34 dolenthousiaste spelers. Nadat iedereen weer de indeling tot zich had genomen gingen we op weg naar onze 18 holes. De schrik sloeg me om het hart: alle kaarten worden ingeleverd en ingevoerd. Ik heb net afgelopen zaterdag mijn handicap verbeterd en ik wil er nog wel even van genieten...

Wij starten op hole 3 en gaan direct goed van start, alleen Jo heeft iets wat last van een jetlag. Op hole 4 staat de neary voor de dames, ik denk nog: 'wie bedenkt dat'. Maar oké, niet denken maar doen. Ik lig echt net op het randje en de afstand wordt niet verbeterd. Dus de neary gaat voor de dames naar Aljo. De neary voor de heren op hole 2 is een andere strijd, maar uiteindelijk is de neary voor Rolf Zwart.

Gerard is in bloedvorm en legt de ballen strak op de green of er goed voor. Wilfried wil nog wel eens binnensmonds mopperen dat het niet helemaal naar wens gaat. Ik mag niet mopperen.

Birdies zijn er voor de uitstekende spelers: Paul (2x), Desiree, Carlos, Wien en Gerard.

De uitslag
Heren
1. Coos de Nijs
2. Roy Bihari
3. Gerard Stevens

Dames
1. Aljo de Bruijn
2. Desiree Overdiek
3. Wil van Horssen

Noem dit maar gewoon, ik ga nog genieten van mijn nieuwe handicap. Bert voer maar in.

Aljo de Bruijn

Geplaatst op: 16-08-2018

© 2024 Golfvereniging Weesp | Disclaimer