Birdieles tussen de buien door

Hoewel veel regen was voorspeld hebben we acht van de achttien holes droog kunnen lopen. Tussen de buien door demonstreerde Ton van de Voort zijn flightgenoten hoe je een birdie maakt. Gewoon de bal als 'neary' zo’n 40 cm naast de pin leggen en dan afmaken. Coos de Nijs liet zien, dat het ook anders kon, gewoon van drie meter naast de green, rechtstreeks in de hole.
De andere birdies van Bas Overwater 2x, Sjoerd Bron 1x en Iwan Pinas 1x zaten daar tussenin.

Door de regen waren de greens behoorlijk nat en menig putt sneuvelde dan ook vlak voor de hole, waardoor de scores niet super waren.
Peter Janneman kwam tot 34 stf. punten als 3e, Arnold Reinen ook met 34 stf. maar met een lagere hcp. werd 2e en Ben Bruggeman met 36 stf. mocht dit verslag schrijven.
De horeca ging op de wintertoer en serveerde heerlijke erwtensoep met worst.

Bert de Haan kwam, zag en confisqueerde alle kaarten. Het schijnt dat hij die nodig heeft om een of andere score uit te rekenen. Daar doet hij zo lang over dat de laatste Herenmiddag over 14 dagen niet meer meetelt. Die score schijnt hij dan niet meer te kunnen behappen. (Sorry Bert).

Ben Bruggeman

Geplaatst op: 27-09-2022

OJC

© 2022 Golfvereniging Weesp | Disclaimer