Coos en de twee bekende Nederlanders

Deze woensdagochtend met Coos de Nijs en Aloys Kroese de baan in. Omdat Aloys en ik allebei met een zonnebril en pet speelden had Coos het de hele tijd over dat hij met twee bekende Nederlanders moest spelen. We hebben hem niet wijzer gemaakt. Vandaag het 'joker' spel. Als je met de gekleurde bal speelde, mocht je één slag van je totaal op die hole aftrekken. Resultaat was, dat we er pas na afloop achter kwamen, dat we goed gespeeld hadden. Hoe grappig is dat!

Uitslag
Birdies: Alleen Wien Philips
Neary’s: Theo de Kok bij de Heren. Bij de dames gaat hij in de herkansing

1e plaats Dames: Corrie Brandt
2e plaats Dames: Loes Philips

1e plaats Heren: Driekes van der Weert
2e plaats Heren: Coos de Nijs
3e plaats Heren: Carlos dos Santos. Leuk dat hij er weer bij was.

Er zijn nog twee Instuif ochtenden. Afhankelijk van het weer wordt volgende week of de week erop de 'Instuiver van het jaar 2022' bekend gemaakt. Dus komt allen in grote getale om te kijken wie dat geworden is.

Driekes van der Weert

Geplaatst op: 14-09-2022

© 2023 Golfvereniging Weesp | Disclaimer