Opgelaten en trots

Alweer kampioen, als beginnend golfer voel ik mij opgelaten en ook trots, maar ik kan begrijpen dat mijn medespelers er een punthoofd van krijgen. Maar vrees niet mijn beste medespelers, jullie hebben nu ook weer de kans op het kampioenschap, want mijn handicap is inmiddels door Bert de Haan aangepast van 51.7 naar 32.7 en ik krijg nu nog maar 25 slagen mee. Hierbij mijn hartelijke dank Bert.
Ook mijn hartelijke dank voor het gezellige en leuke spel en fijne sfeer op de baan en in het restaurant. Altijd leuk om na afloop samen wat te drinken en na te praten.

Mijn felicitaties gaan naar mijn fantastische medekampioenen:
nr. 2 Kees Eitjes en nr. 3 Ben Bruggeman.

Birdies: Gert Weijman, Barry Jaspers, Jacques Verasdonck, Kees Eitjes, Durk Jager en Joost Leijten
Neary: Joost Leijten

Robert Andringa

Geplaatst op: 24-05-2022

© 2023 Golfvereniging Weesp | Disclaimer