Voorjaarstoernooi op 9 én 10 april

Nog maar een maand te gaan tot het Voorjaarstoernooi en veel spelers hebben zich al ingeschreven voor die wedstrijd. Deze staat gepland op de zondag om 10.00 uur, maar dat is aangepast. We spelen het toernooi op twee dagen: op zowel zaterdag als zondag is er om 14.00 uur (aangepaste tijd!) plaats voor 36 deelnemers. 
Op zondag staan er nu 40 op de lijst, die inschrijving is gesloten. Speel je liever op zaterdag? Schrijf je daar dan in én meld dat even bij wedstrijden@golfverenigingweesp.nl zodat we je van de zondag af kunnen halen en daar mensen van de reservelijst kunnen laten doorschuiven. 
Nog niet ingeschreven? Dan kan je dat nog doen voor de zaterdagmiddag, of afwachten of de zondag weer verschijnt vanwege open gevallen plekken. 
Op naar een mooi golfseizoen!! 

De Wedstrijdcommissie

Geplaatst op: 06-03-2022

OJC

© 2022 Golfvereniging Weesp | Disclaimer