Met vier man de baan in

In de stromende regen kwam ik in Weesp aan. Van spelen zal niet veel komen dacht ik. Op de baan grote plassen te zien. Er stonden slechts drie mensen voor de bar te kletsen. Even een paar ballen slaan op de driving range, een bak koffie en weer huiswaarts.
Peter Roest kwam mij echter halen om de baan in te gaan. Een flight van vier personen die het aandurfde de weergoden te trotseren. Met regenjas en paraplu de baan in. Na hole 1 ging de regenjas al uit en na hole 2 ging de trui uit. Wat een geweldig weer kregen we. Slechts een paar druppels op hole 6. De baan was door de nattigheid een uitdaging om te spelen. Veel plassen, de bal rolde moeizaam op de green en de modderspatten vlogen om je oren. Er werd matig gescoord en toch lekker en gezellig gespeeld. 

De uitslag van deze partij was wel duidelijk, dat waren wij alle vier: Peter Roest, Sjoerd Bron, Coos de Nijs en ik.

Eddy de Groot

Geplaatst op: 06-10-2021

© 2023 Golfvereniging Weesp | Disclaimer