Heerlijke warme herfstdag

Hoewel erg grijs en op het eind nog een klein flauw zonnetje was het gewoon heerlijk spelen zonder jas. Stiekem kwam er steeds meer wind en de greens waren in het begin nat, maar later droog. Ondanks het lekkere weer toch lastige veranderende omstandigheden. Ik zat met Roy Bihari en Wilfred Meun in de flight. Helaas had Roy door gebrek aan trolleys maar 9 holes gespeeld, hij was écht op dreef: 9 holes alleen maar par... Eigenlijk had hij dit stukje dus moeten schrijven.

Bij de prijsuitreiking was er enige commotie: 
Nummer 1: 16 punten, Wilfried Meun
Nummer 2: 17 punten, Bert Overdiek
Nummer 3: ook 17 punten, Fred Nelis 

Birdies: Wilfried Meun, Sjoerd Bron en Gert Weijman (2x)
Neary heren: Sjoerd en bij de dames: de jarige Jet Désiree

Wat klopt hier niet? Ik roepen, ik had 14 punten... dus de prijs ging naar mij. Ik blijf een nul ;–).

Volgende week voor de deelnemers op 16 september: neem een gekleurd balletje mee voor de jokerwedstrijd!

Peter Roest

Geplaatst op: 10-09-2020

OJC

© 2023 Golfvereniging Weesp | Disclaimer