We speelden eigenlijk niet zo slecht

Algemene weersverwachting voor week 33: wisselvallig met regenbuien, wind en zo nu en dan een zonnetje. Koos Tipker besprak rond 10 uur de spelvorm en flight-indeling. Buiten is het nog fris maar droog.
Mijn flight met Kees Braam, Jan Mogelin, Wies Suwarganda en ondergetekende start op hole 6. Gedurende de eerste anderhalf uur was er weinig zicht op wat de andere flights deden, maar allen liepen redelijk door. Omdat het zonnetje meer door kwam werd het steeds aangenamer met ook zo nu en dan een briesje.
Wat een echte opleving in onze flight bleek was de 'par' van Kees Braam. Hij maakte op hole 17 een putt van ver buiten de green (met de vlag in de hole). 'Topper'. Hierna spraken wij onderling de algemene constatering uit dat we eigenlijk niet zo slecht speelden. Ook Jan en Kees maakten nog even een birdie. 
Het uiteindelijk klassement geeft de volgende uitslag van een mooie augustus Instuif:

Birdies
Ruud Andringa, Kees Braam, Beat Scheidegger, Gerard Stevens, Wien Philips en Jan Mogelin

Neary
Dames: Melanie de Kok
Heren: John de Nooij 

Uitslag
Dames 
1. Melanie de Kok
2. Wies Suwarganda
3. Loes Philips

Heren
1. John de Nooij
2. Gerard Stevens
3. Kees Braam

John de Nooij

Geplaatst op: 16-08-2019

OJC

© 2020 Golfvereniging Weesp | Disclaimer