De instuif van 22 mei

35 Instuivers deze keer. Wil was met 9 koorleden op stap. Bert de Haan was bereid de indeling voor zijn rekening te nemen. Best lastig met een aantal 9 holes spelers en 2 buggies. Maar, weer gelukt. Prachtig weer en een aantal nieuwe instuivers. Ik ging met een nieuweling van start: Tiny Bruggeman. Eerst nog een beetje nerveus met wat “mishits”, maar allengs ging het beter met schitterende afslagen. Bij mij precies andersom.

Vandaag Stableford, met als toegift de mogelijkheid van één “Mulligan”.
Slechts 6 birdies, waarvan Beat er 2 voor zijn rekening nam. Hij was toch in vorm: winnaar met 38 punten, zonder de Mulligan!
Heerlijk nagenieten op een zonnig terras.

Uitslag

Neary:
Dames Margareet Stevens
Heren Ferdinand Vermeulen

Dames:
1.  31 punten Loes Philips
2.  28 punten  Wies Suwarganda
3.  27 punten  Wilma Zomer

Heren:
1.  38 punten  Beat Scheidegger
2.  37 punten  Ferdinand Vermeulen
3.  36 punten  Bert Overdiek

Koos Tipker

 

 

Geplaatst op: 24-05-2019

OJC

© 2021 Golfvereniging Weesp | Disclaimer