Instuif 1 mei

Vanmorgen van huis vertrokken, ietwat fris temperatuurtje en een geheel bewolkte hemel maar nagenoeg windstil weer, op weg naar de golfbaan. Daar aangekomen eerst een bakkie koffie en om tien uur de uitleg van Koos Tipker: vandaag gingen we voor een rondje Zweeds, te weten 9 holes strokeplay en 9 holes stableford.
De Neary voor de dames stond op hole 4-13 en voor de heren op hole 2-11. Voor de telling mocht men bij de 9 holes stableford de helft van het aantal extra slagen aftrekken en de uitkomst daarvan moest dan weer worden afgetrokken van de helft van het aantal strokeplayslagen (begrijp je het nog?). Uiteindelijk was rond 13.30 uur alles uitgerekend en waren de winnaars bekend. 

Uitslag
Er werd alleen bij de heren een birdie geslagen door Bram Beun.
De Neary bij de dames was geslagen door Ineke Koper en bij de heren door Driekes v.d. Weert.

Dames
1. Marjolein Bosman: 14 punten
2. Wilma Zomer: 18 punten  
3. Vrony van Veen: 19 punten

Heren 
1. Bram Beun: 3 punten
2. Jan Mögelin: 9 punten
3. Roy Bihari: 10 punten

Ondergetekende vond het wederom weer een heel gezellige Instuif met een opkomst van 34 spelers en hoopt jullie volgende week weer te ontmoeten bij de volgende instuif.

Bram Beun

Geplaatst op: 02-05-2019

OJC

© 2020 Golfvereniging Weesp | Disclaimer