De instuif van 22 augustus

2 Weken geleden konden we de 500e  instuiver noteren. Die wilden we vorige week in het zonnetje zetten, maar hij liet verstek gaan. Vandaag wel present, dus een doos ballen voor Bram Beun, want hij was de 500e. Ter ere van die mijlpaal dan ook maar een versnapering na afloop ten laste van de instuif-commissie.

Vandaag een stroke-play wedstrijd met de mogelijkheid van één Mulligan en na afloop een volledige handicap verrekening, dit om de beginnende golfers een beetje voordeel te geven. Nog een extra handicap: één van de buggies een lekke band. Geen nood: Aljo de Bruin en Jo Suwarganda in de greenkeeper buggy.

De uitslag
Neary: Marjolein Bosman en Mark Goudberg
Birdies: Beat Scheidegger, Roy Bihari, Ferdinand Vermeulen, Aljo de Bruin
Twee birdies: Marjolein Bosman en Gerard Stevens

Dames
1.  62 slagen  Wies Suwarganda
2.  62 slagen  Els Lutgerink
3.  63 slagen  Wil van Horssen

Heren
1.  52 slagen  Roy Bihari
2.  55 slagen  Ferdinand Vermeulen
3.  56 slagen  Bram Beun

Volgende week bedenken we een wedstrijdvorm voor de sterke spelers!
Koos Tipker
Wil van Horssen

Geplaatst op: 22-08-2018

OJC

© 2021 Golfvereniging Weesp | Disclaimer