De instuif van 4 oktober

De voorlaatste instuif. Redelijk weer: veel wind, maar droog. De baan nog steeds lastig, rijkelijk nat. 20 Instuivers gingen voor strokeplay, met één Mulligan.
Wim Vinju en Sem Kalulé waren mijn flight-genoten. Twee kanjers die hun afslagen hoog de lucht in peerden. Het gevolg lang zoeken naar ingebedde of verstopte ballen. Wij gingen niet zo snel, niet door het uitgebreide putten van Sem, maar het langdurig speurwerk naar de ballen was er debet aan. Wij hebben vier ballen van onze voorgangers gevonden.

De neary's deze keer allebei geslagen: Loes Philips en Sem tekenden ervoor.
Hoe moeilijk het was: slechts één birdie: Paul Baarbé.

De uitslag:
Dames 
1.  72 slagen  Lony de Wit
2.  75 slagen  Loes Philips
3.  78 slagen  Cisca Veldhuizen

Heren
1.  61 slagen  Roy Bihari
2.  66 slagen  Ferdinand Vermeulen
3.  66 slagen  Sem Kalulé

Volgende week (11 oktober) is de laatste instuif van het seizoen. Na afloop een gezellig samenzijn met een hapje. Ook instuivers die, die dag niet kunnen golfen, kom lekker rond 12.30 uur en sluit met ons het instuifseizoen af. Er komt natuurlijk nog een slottoernooi (zondag 15 oktober) en op de maandagen gaan we weer voor 'balletje balletje'.

Koos Tipker

Geplaatst op: 06-10-2017

© 2023 Golfvereniging Weesp | Disclaimer