De herenmiddag van 12 juni

Op 12 juni was het weer zover: de derde herenmiddag stond op het punt van beginnen.
Een twintigtal strijdlustige heren had zich verzameld in of rondom de tent. Om klokslag 13.00 uur klonk de ‘luide’ stem van Bert de Haan. Nadat de strijdgroepen waren geformeerd, begaven de  tot op de tanden bewapende “helden” zich naar hun slagplek. Het was een prachtig Hollands decor met mooie  Ruysdael luchten en groene weilanden omzoomd door sloten met rietkragen. Het slagveld lag er prachtig bij.

De eerste klappen vielen, er was vreugde, maar er waren ook teleurstellingen te verwerken. Na een kleine drie uur van felle strijd begaven de “helden” zich weer naar het kampement. Daar werden onder een genot van een drankje de ervaringen uitgewisseld en de winsten en verliezen geteld.
De resultaten werden door onze Bert in rap tempo doorgenomen. Er was blijdschap maar ook leed.

De slotsom was dat het een reuze plezierige middag was. En er komt zeker een herhaling op 3 juli. Zorg dat u er de volgende keer bij bent . Want nergens kunt je voor twee euro zoveel pret beleven.

De onderstaande heren hebben één keer een birdie geslagen:
Marcos Dos Santos, Sjoerd Bron, Ferdinand Vermeulen, Aloys Kroese, Ronald Jantzee en Willem Demper.

De neary was voor Aloys Kroese.

De plekken op het erepodium waren voor:

1.  43 punten  Yuk Wong
2.  38 punten  Wim Vinju
3.  37 punten  Carlos Dos Santos

Met vriendelijke groet,
Yuk Wong

Geplaatst op: 14-06-2017

© 2023 Golfvereniging Weesp | Disclaimer