Team 1 pakt de kop!

Vandaag hebben we genoten en ook geprofiteerd van het prachtige weer.
We hadden qua tactiek de vrije hand gekregen van oppermop Bert de Haan, die vandaag reserve stond met Lida van Oostveen.
Zoiets laten we ons niet twee keer zeggen dus meteen fanatiek uit de startblokken. Hoewel?
Vught is niet lang maar bunkers, water en out of bounds vragen om precisie en controle en zeker om verstandig spel. Toch was er ook druk op de tegenstander door de bal vanaf de tee op de green te deponeren, maar natuurlijk niet bij iedere hole.

Koppositie
Carla trok de trukendoos helemaal open, maar moest helaas de punten aan de tegenstandster laten. Gretha verkocht haar huid heel duur, hield vol tot het einde, maar helaas pindakaas, leverde dit gevecht ons team slechts 1 punt op.
De rest van ons team, Ferdinand de verschrikkelijke, Sandra with a big smile, Peter de schuifelaar en ondergetekende Mad Max gingen allemaal verschrikkelijk tekeer wat voor alle vier de volle winst opleverde.
25-11, fantastisch en voorlopig de koppositie in onze poule.

De ondermop
Max Dolfin

Geplaatst op: 07-04-2017

OJC

© 2023 Golfvereniging Weesp | Disclaimer